O nás

Nachádzate sa tu

Stránka kuty.media vznikla ako občianska iniciatíva prinášajúca necenzúrovanú a politicky nezávislú publikačnú platformu pre občanov a organizácie v obci. Publikovať na stránke môže ktokoľvek, kto má záujem využiť tento priestor, stačí sa zaregistrovať a môžte prispievať do diskusií, vytvárať si vlastné blogy, písať články, či upozorniť v kalendári na zaujímavú akciu či podujatie. Organizáciám ponúkame priestor "ušitý na mieru", ktorý si budú poverení používatelia samostatne editovať a spravovať (s našou technickou a konzultačnou podporou).

Stránku postupne upravujeme a dopĺňame o ďalší obsah, ak máte nejaké nápady, čo by ste na stránke chceli mať, napíšte nám do diskusie alebo mailom na web@kuty.media.

Ak máte záujem pridať sa, neváhajte sa zaregistrovať a začať prispievať. Nemusíte si dokonca pamätať nové heslo, stačí ak použijete tlačidlo na prihlásenie cez Google alebo Facebook a po niekoľkých kliknutiach, môžete publikovať.

V prípade záujmu pripravíme sekcie optimalizované na informácie, ktoré chcete zverejňovať. Je možné aj zriadiť špecifickú adresu pre vaše potreby (napr. vystupenia.kuty.media).

Pravidlá publikovania na týchto stránkach - tu

 

Obecné Zastupiteľstvo 14.1. 2015

Prezentácia o obecných stránkach zo zastupiteľstva 

Kontakt: web@kuty.media.

Kontakt kúty.médiá:

Sme dostupní aj z týchto web adries:

 

 

 

2015 Rafaela s.r.o.

Powered by WebSupport Global

Ďalšie weby: